Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Asertywność- warsztaty dla słuchaczy UTW

W ramach działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku 15 lutego w Bibliotece Publicznej w Mońkach  odbyło się spotkanie z autorką książki „Sekundy do szczęścia” Anetą Zamojską, która jest certyfikowanym trenerem rozwoju osobistego, coachem, coachem grupowym i zespołowym, Mistrzem Praktykiem NLP, nauczycielem akademickim. Z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych „Psychologia zarządzania w gospodarce” na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych „Audyt wewnętrzny w teorii i praktyce. Audyt funduszy unijnych”. Przez trzynaście lat pracowała jako dziennikarka.

Na swoim koncie ma ponad 1500 godzin na sali szkoleniowej w roli trenera, ponad 400 godzin coachingu. Pracuje z indywidualnymi osobami, pracownikami firm, studentami na uczelni, seniorami oraz młodzieżą. Prowadzi też wolontarystycznie warsztaty z niepracującymi mamami, rodzicami chorych dzieci czy grupami seniorów. Włączyła się także ze szkoleniami w akcję WOŚP. W 2016 roku ukazała się jej powieść „Sekundy do szczęścia” i otrzymała tytuł Książki Roku 2016.

Spotkanie miało charakter warsztatów szkoleniowych, podczas których nasi studenci  aktywnie uczestniczyli w ćwiczeniach dotyczących asertywności przygotowanych przez Panią Anetę. Wszyscy byli zachwyceni tematem i sposobem prowadzenia zajęć.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org