Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

85 716 27 43

Biblioteka Publiczna w Mońkach zaprasza do udziału w projekcie "O finansach... w bibliotece - 5. edycja".

Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa  Projekt ten  polega na prowadzeniu edukacji ekonomicznej osób wieku 50+ w bibliotekach publicznych całej Polski. Ma on na celu wzrost wiedzy ekonomicznej i zwiększenie umiejętności korzystania z nowoczesnych produktów i usług finansowych przy wykorzystaniu nowych technologii.

Zapraszamy na cykl pięciu 3-godzinnych spotkań dla osób dorosłych (50+) na temat m.in. zakładania kont i dokonywania przelewów przez Internet, bezpiecznego korzystania z kart i bankomatów, wyboru najkorzystniejszej oferty bankowej czy wpływu polityki banku centralnego na budżet domowy.

Kursy będą prowadzone - na poziomie podstawowym lub zaawansowanym . Każdy z uczestników dostanie certyfikat. Zajęcia będą prowadzone przez bibliotekarzy. Naszym celem nie jest promocja konkretnych usług bankowych tylko wspólna nauka i wymiana doświadczeń. Na realizację projektu mamy czas do końca sierpnia. Pierwszy cykl zaczynamy 12 czerwca , następną grupę zapraszamy w lipcu. Gorąco zachęcamy do wspólnych spotkań w dogodnych dla Państwa terminach. W kursach może też wziąć udział kilka osób 35+.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org