Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Coś pięknego z (niby) niczego

7 kwietnia 2018 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbyły się warsztaty plastyczne – haft koralikowy pod nazwą „Coś pięknego z (niby) niczego”. Z naszymi czytelniczkami, swoją pasją twórczą, dzieliła się pani Ewelina Brzozowska z Białegostoku. W miłej atmosferze, przy kawie, herbacie i ciasteczkach, uczestniczki warsztatów z kolorowych koralików wyczarowały kolczyki i bransoletki, które zabrały ze sobą do domu.  Na zakończenie, wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniu, otrzymały od pani Eweliny certyfikaty o następującej treści:

„Na mocy niniejszego certyfikatu zaświadcza się, że wspaniała osoba, o niespotykanej wrażliwości i pięknie wewnętrznym jest osobą odpowiednio przygotowaną do ubogacania świata swoją twórczością. Talent jej słynąć będzie i ogromnym uznaniem cieszyć się w otoczeniu, gdy z pasją wykonywać będzie piękne arcydzieła – tworząc „Coś z (niby) niczego”.

Barbara Kuprel

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org