Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

"Dom moich przodków: konkurs powiatowy

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Mońkach ogłasza konkurs powiatowy ”Dom moich przodków”. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z powiatu monieckiego.

Ustalono V kategorii wiekowych:     

I - oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)

II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych

III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych

IV - uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych

V - uczniowie klas II-III gimnazjum

Zadania uczestników konkursu:

Zadaniem uczestnika kategorii I-III jest wykonanie na kartce z bloku formatu A4 pracy plastycznej, płaskiej przedstawiającej „Dom moich przodków”. Każdy uczestnik wykonuje indywidualnie i samodzielnie, dowolną techniką jedną pracę. Materiały użyte do wykonania pracy do wyboru uczestnika konkursu.

Uczestnik kategorii IV-V może wykonać pracę tak jak uczestnicy z kategorii I-III lub pracę plastyczną przestrzenną przedstawiającą „Dom moich przodków”. Każdy uczestnik wykonuje indywidualnie i samodzielnie jedną pracę. Materiały użyte do wykonania pracy do wyboru uczestnika konkursu (np. modelina, gips, masa solna, plastelina, tkanina, papier, słoma itp.. Do konkursu mogą zostać zgłoszone jedynie te prace, które wcześniej nie zostały zgłoszone do innego konkursu. Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia udziału w konkursie. Karty do pobrania w bibliotece.

Prace należy złożyć w terminie do 9 lutego 2018 roku.

Osoba do kontaktu: Helena Wasilewska, Telefon kontaktowy: 857162743, kom.: 505549851
Karta zgłoszenia
Regulamin konkursu

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org