Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Dzień Bibliotekarza

24.05.2017 r. bibliotekarze z powiatu monieckiego obchodzili swoje święto w Jasionówce. Zostaliśmy tam zaproszeni przez dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej panią Barbarę Hryń i Wójta gminy Jasionówka pana Leszka Zawadzkiego. W spotkaniu uczestniczył starosta moniecki- Andrzej Daniszewski, przedstawiciel Książnicy Podlaskiej pan Grzegorz Zys, kierownicy i dyrektorzy lokalnych jednostek współpracujących z biblioteką, oraz bibliotekarze ze wszystkich bibliotek gminnych powiatu monieckiego. W części oficjalnej zapoznaliśmy się z ubiegłoroczną pracą placówki, w której gościliśmy, przypomnieliśmy dane statystyczne dotyczące czytelnictwa w naszym powiecie, przyjęliśmy życzenia od władz samorządowych i dyrektora Książnicy Podlaskiej. Omówiony został projekt "Biblioteczny budzik", który będzie realizowany przez bibliotekę powiatową w ramach programu MKiDN "Partnerstwo  dla książki".

Dalsza część spotkania odbyła się w gościnnych progach "Hacjendy" -przepięknie położonego kompleksu wypoczynkowo-restauracyjnego w Jasionówce.

Wiesława Filipkowska

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org