Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Dzień Bibliotekarza 8 Maja

 

Podczas obchodów Dnia Bibliotekarza zorganizowanych  przez Książnicę Podlaską w dniu 6 maja zostały wręczone  nagrody i wyróżnienia dla najlepszych bibliotekarzy w województwie podlaskim. Miło nam, że wśród nich znalazły się trzy bibliotekarki z powiatu monieckiego. Nagrodę „Srebrnej Róży 2014” otrzymała min. Pani Bogumiła Mieńko- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krypnie za działania na rzecz modernizacji i poprawy warunków lokalowych oraz liczne inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej.

Rozstrzygnięto również konkurs Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich na Bibliotekarza Roku 2013 woj. podlaskiego. Została nim Pani Wiesława Kruszewska z Poświętnego. Wśród wyróżnionych znalazły się dwie nasze koleżanki- Pani Bożena Kupińska, dyrektor  Biblioteki Publicznej Gminy Jaświły oraz Pani Beata Rogalska z Gminnej Biblioteki Publicznej w Krypnie. Obie Panie zostały wyróżnione za liczne inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej. Gratulujemy!

Wiesława Filipkowska


 

 
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org