Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

85 716 27 43

Eliminacje gminne konkursu „Dom moich przodków”

W dniu 20 lutego 2018 roku w Bibliotece Publicznej w Mońkach odbyły się gminne eliminacje konkursu „Dom moich przodków”. Na konkurs wpłynęło ogółem 85 prac.

I -  oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)          - 14 prac

II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych      - 29 prac

III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych  - 18 prac
IV - uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych  - 7 prac  (6 prace płaskie i 1 przestrzenna)

V - uczniowie klas II-III gimnazjum            - 17 prac (15 prac płaskich i 2 prace przestrzenne)

Komisja w składzie:

Katarzyna Namojlik - instruktor Monieckiego Ośrodka Kultury - przewodnicząca

Agnieszka Michaluk - pracownik Biblioteki Publicznej w Mońkach - członek

Małgorzata Kulikowska - pracownik Biblioteki Publicznej w Mońkach - członek oceniła prace uczestników konkursu w pięciu kategoriach wiekowych:

I -  oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)

II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych     

III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych 

IV - uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych 

V - uczniowie klas II-III gimnazjum       

Przy ocenie prac Komisja wzięła pod uwagę:

*samodzielność wykonanej pracy

* walory artystyczne i estetyczne pracy

*ciekawą interpretację proponowanej tematyki

Komisja wytypowała na eliminacje powiatowe 28 prac, po 5 prac płaskich z każdej kategorii    i 3 prace przestrzenne :

Kategoria I

oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)

Paniczko Lena lat 5, Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach

Rurarz Nelalat 5, Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach

Kulikowska Julia lat 5, Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach

Janczyło Kamila lat 5, Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach

Olechno Eliza lat 4, Przedszkole w Mońkach ul. Głowackiego

Kategoria II

uczniowie klas 0-I szkół podstawowych

Jelska Magdalenalat 6, Koło Małego Plastyka MOK

Laskowski Mikołajlat 7, Koło Małego Plastyka MOK

Woźniewski Oskargrupa „0”Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach

Romanowska Barbaraklasa I b SP nr 2 w Mońkach

Sienkiewicz Hubertklasa „0” SP Boguszewo

Kategoria III

uczniowie klas II-III szkół podstawowych

Mróz Supińska Klaudia Kategoria III - Koło Małego Plastyka MOK

Kulikowska Wiktoriaklasa III SP w Kuleszach

Olechno Emiliaklasa III a SP nr 1 w Mońkach

Maciejewska Magdaklasa II SP Boguszewo

Kloza Piotr klasa III SP w Kuleszach

Kategoria IV

uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych

Prace płaskie:

Magnuszewska Mariaklasa IV c SP nr 1 w Mońkach

Szorc Nataliaklasa IV SP w Kuleszach

Siemionkowicz Wiktoriaklasa VI SP Boguszewo

Romanowska Patrycjaklasa VI SP Boguszewo

Łaniewski Jacekklasa VII SP Boguszewo

 

Prace przestrzenne:

Wasilewska Kinga klasa VII c SP nr 2 w Mońkach

Kategoria V 

uczniowie klas II-III gimnazjum

Prace płaskie:

Klepadło Weronikaklasa II d Gimnazjum w Mońkach

Burzyńska Julia klasa II e Gimnazjum w Mońkach

Sosnowska Magdalena klasa III c Gimnazjum w Mońkach

Pracki Kacperlat 14, Gimnazjum w Mońkach

Świętochowska Julia klasa III c Gimnazjum w Mońkach

Prace przestrzenne:

Janczyło Michałklasa III e Gimnazjum w Mońkach

Olechno Klaudiaklasa III e Gimnazjum w Mońkach

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych.

 
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org