Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Feranos – spotkanie z autorem w Bibliotece Publicznej

4 grudnia 2015 roku Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach zorganizował spotkanie autorskie z Jędrzejem Bargłowskim - Suwalszczaninem, rocznik '92, piszącym pod pseudonimem Feranos, miłośnikiem inteligentnego fantasy, stawiającym  pierwsze literackie kroki, autorem,  selfpublisherem, blogerem i recenzentem. Swoje opowiadania zamieszcza głównie na stronie internetowej feranos.eu (http://feranos.eu/). Jedno  z jego opowiadań pod tytułem „Miś” zostało  opublikowane  w zbiorze intrygujących historii pod tytułem „TOYSTORIES”.  Zbiór ten zawiera teksty pisarzy ze sporym dorobkiem literackim, jak i debiutantów. 

Na stronie internetowej „Recenzje Optymisty”  (http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/2014/07/toystories-opowiadanie-pt-mis.html)  w recenzji ww. opowiadania czytamy m.in.:

"O życiu autora tego krótkiego, choć drastycznego opowiadania, nie wiem nic. Jednakże jestem w stanie oświadczyć, że Bargłowski potrafi pisać bardzo dobre historie. Swoje pomysły przedstawia w języku zrozumiałym i łatwym w odbiorze. Nie brakuje tu żadnych potrzebnych opisów, a tych zbędnych nie ma".  Kameralne spotkanie z młodym twórcą przebiegało w miłej atmosferze zaciekawienia.

Barbara Kuprel
 
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org