Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Impreza choinkowa w Oddziale dla Dzieci

W Oddziela dla Dzieci i Młodzieży naszej biblioteki, w dniu 3 lutego 2015 roku, dzieciom  uczęszczającym na cykliczne zajęcia pod nazwą „Przedszkolaki w bibliotece”  oraz ich rodzicom została zorganizowana impreza choinkowa. Dzieci przebrały się za bohaterów różnych baśni. Podczas imprezy przedszkolaki tańczyły razem z rodzicami. Uczestniczyły też w różnych zabawach („Pieczenie ciasta”, „Baba Jaga”, „Krasnoludki” , „Karuzela”, „Pociąg”)  i konkurencjach z nagrodami („Wyścig gazet”, „Mała koszykówka”, „Kręgle”, „Damy i rycerze”) i częstowały się ciasteczkami. O kolejności zabaw decydowały dzieci. Każde z nich (kolejno) mogło wybrać jedną śnieżną gwiazdkę  przypiętą do tablicy w czytelni Oddziału. Na odwrocie gwiazdek znajdowały się opisy zabaw i konkurencji, które wszystkim zebranym prezentowali rodzice losujących dzieci.

Na zakończenie zajęć do drzwi Biblioteki zapukał Św. Mikołaj, który przyniósł dzieciom prezenty. Niestety, bardzo się śpieszył i dlatego nie mógł spotkać się z dziećmi. Zostawił im tylko swoją czapkę. Na szczęście był z nami Kuba, który chętnie zastąpił Św. Mikołaja i rozdał paczki naszym najmłodszym czytelnikom.

Barbara Kuprel
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org