Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Inscenizacja - "Kwiat się śmieje - świat pięknieje"

19 maja 2017 roku, na zaproszenie Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach, uczniowie klasy II „A” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach ponownie zaprezentowali na scenie Monieckiego Ośrodka Kultury inscenizację pod tytułem "Kwiat się śmieje – świat pięknieje” - przygotowaną na podstawie książki białostockiej poetki Joanny Myślińskiej „Kwiaty”, pod kierunkiem wychowawczyni pani Izy Zajko-Korniluk, w  ramach bibliotecznego cyklu spotkań PODLASCY TWÓRCY DZIECIOM.

Również i tym razem barwne oraz radosne przedstawienie bardzo podobało się zgromadzonej publiczności, składającej się z uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Mońkach z klas:  II „A”, II „B” oraz III „C”.

Na zakończenie Pani Ewa Konopa ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Monkach, w imieniu wszystkich widzów, podziękowała występującym dzieciom oraz Pani Izie. Były również podziękowania od organizatora.  

Dziękujemy Monieckiemu Ośrodkowi Kultury za użyczenie nam sali widowiskowej.

Barbara Kuprel

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org