Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Kolejne spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W dniu 18.02.2016 roku (czwartek) odbyło się spotkanie z panem Maciejem Bennewiczem pt. „Self–made Woman – wszystko zawdzięczam sobie”. Pan Maciej jest socjologiem, dyrektorem rozwoju Norman Benett Group, jest autorem wielu książek min.: „Przerażające oddziaływanie na odległość”, „Coaching, tajemniczy dar kosmitów dla ludzkości”, „Kryzys. Zmień kryzys w zysk”, „Coaching na Wyspach Szczęśliwych”. Ponadto pan Maciej prowadził cykl programów edukacyjnych dla młodzieży w TVP w latach 1997-1999.

W dwugodzinnej prelekcji przedstawił ciekawy punkt widzenia oraz omówił liczne techniki samorozwoju dedykowanego kobietom. My kobiety mogłyśmy dowiedzieć się jak budować swój osobisty sukces na naturalnych skłonnościach, jak wykorzystywać pozorne sprzeczności jako osobiste zasoby. Dowiedziałyśmy się jak zamienić melancholię w radość, rozczarowanie w inspirację, frustrację w odpowiedzialność, hipokryzję w prawdomówność, nawyki i nałogi na wolność, a wielu pochlebców na licznych przyjaciół.

Kilkudziesięciosobowa publiczność zebrana na wykładzie miała okazję wysłuchać wyczerpujących informacji o coachingu, stawianiu sobie celów i świadomym kierowaniu swoim losem.

Agnieszka Michaluk

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org