Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

„Reklama - Promocja - BIBLIOTEKA”: konkurs powiatowy

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Mońkach ogłasza konkurs powiatowy „Reklama - Promocja - BIBLIOTEKA” Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z powiatu monieckiego.

Ustalono V kategorii wiekowych:

I - oddział przedszkolny (dzieci do lat 5)

II - uczniowie klas 0-I szkół podstawowych

III - uczniowie klas II-III szkół podstawowych

IV - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

V - uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych i klasy III gimnazjum

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie reklamy promującej bibliotekę lub czytelnictwo. Forma wykonania pracy i technika wykonania pracy jest dowolna (może to być plakat, zakładka do książki, zaproszenie, praca plastyczna, itp.). Pracę plastyczną - rysunek lub plakat uczestnicy kategorii wiekowej I-III wykonują na kartce o formacie A4. Uczestnicy kategorii wiekowej IV-V wykonują prace plastyczne- rysunek lub plakat na kartce o formacie A3. Każdy uczestnik wykonuje indywidualnie i samodzielnie, dowolną techniką jedną pracę. Materiały użyte do wykonania pracy do wyboru uczestnika konkursu. Do konkursu mogą zostać zgłoszone jedynie te prace, które wcześniej nie zostały zgłoszone do innego konkursu. Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia udziału w konkursie i pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku uczestnika konkursu. Karty do pobrania w bibliotece.

Prace należy złożyć w terminie do 9 lutego 2019 roku. Zapraszamy !

Karta zgłoszenia

Regulamin konkursu

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org