Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Seminarium dla bibliotekarzy bibliotek publicznych powiatu monieckiego

13 czerwca Biblioteka Publiczna w Mońkach pełniąca funkcję Biblioteki Powiatowej zaprosiła bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu monieckiego na spotkanie. W ramach wymiany doświadczeń zawodowych uczestnicy spotkania obejrzeli dwie prezentacje. Pierwsza nosiła tytuł „Biblioterapia” i dotyczyła wpływu wybranych pozycji książkowych na człowieka. Książka poprawia nastrój, relaksuje, uspakaja wewnętrznie lub wpływa na światopogląd. Polecane zostały między innymi pozycje autorstwa Magdaleny Kordel, Magdaleny Witkiewicz i poezja Teresy Radziewicz. Druga prezentacja to „Pasje i hobby bibliotekarzy”. Przeprowadzona anonimowa ankieta wśród grupy bibliotekarzy ukazała bezpośredni wpływ posiadanych pasji i zainteresowań na wykonywaną przez nich pracę zawodową. Po krótkiej przerwie bibliotekarki obejrzały jak wyglądał występ młodzieży z projektu "Tańcząc w płomieniach" z Gminnej Biblioteki Publicznej w Krypnie na Fireshow Bonfire 2018.

Dalsza część spotkania odbyła się w gościnnych progach „Gościńca Dworak”- pięknie położonego kompleksu wypoczynkowo-restauracyjnego w Mońkach.

Instruktor Helena Wasilewska

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org