Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Spektakl: „Czerwony Kapturek”

27 listopada 2018 roku Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego oraz Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach zaprosili dzieci z Przedszkola w Mońkach oraz dzieci w wieku przedszkolnym (nieobjęte zorganizowaną edukacją przedszkolną) do Monieckiego Ośrodka Kultury na interaktywny spektakl "Łakocie Jasia i Małgosi”. Z przyczyn niezależnych od organizatorów, aktorzy STUDIA TEATRALNEGO KRAK-ART z Krakowa zaprezentowali dwukrotnie (o godzinie 10:30 oraz o godzinie 12:30) różnym grupom przedszkolaków interaktywne przedstawienie pod tytułem „Czerwony Kapturek”, które dostarczyło dzieciom wiele emocji i radości oraz przypomniało im, że nie należy rozmawiać z obcymi. Dziękujemy aktorom za świetną grę aktorską.

Przedsięwzięcie teatralne zostało zrealizowane jako zadanie publiczne pod nazwą "Baśniowy teatr dla dzieci" w ramach ogłoszonego przez Burmistrza Moniek otwartego konkursu ofert w Gminie Mońki w 2018 roku.

Barbara Kuprel

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org