Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Spotkanie autorskie z białostocką poetką Zofią Olek-Redlarską

Gościem Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach, w dniu 15 października 2014 roku, była białostocka poetka dr Zofia Olek-Redlarska, autorka tomików poetyckich: "Portrety imion dziecięcych", "Dlaczego mam tyle pytań do świata?", "I tak już zostanie", "Zielone piórko" oraz wierszy publikowanych w czasopismach takich jak: "Świerszczyk", "Życie Szkoły", "Czas Miłosierdzia". Tytuł doktora nauk humanistycznych uzyskała na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje jako adiunkt na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Mieszka w Białymstoku. Jest matką trzech córek. Więcej informacji na jej temat prezentuje jej strona internetowa - www.redlarska.republika.pl

Dr Zofia Olek-Redlarska spotkała się z dwiema grupami uczniów: o godz. 9:00 z klasami II "B" i III "B" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mońkach oraz o godz. 10:30 z klasami III "A" i III "B" ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach. Spotkania przebiegały w miłej atmosferze dziecięcego zaciekawienia. Poetka, obdarzona balsamicznym głosem, nawiązała szczególnie bliski i bezpośredni kontakt z dziećmi, potrafiła zachęcić je do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach. Na ich zakończenie bardzo wielu uczniów ustawiło się w kolejce po autograf literatki.

Barbara Kuprel
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org