Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Spotkanie autorskie z Elżbietą Romanowską

14 grudnia  w  Bibliotece Publicznej w Mońkach odbyło się spotkanie autorskie Elżbiety Romanowskiej.

Elżbieta Romanowska -jest mieszkanką Wrocławia i absolwentką tamtejszej PWST. Występowała min. na deskach Opery na Zamku w Szczecinie, brała udział w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Gra zarówno w teatrze jak i filmie. Najbardziej znaną jej rolą jest postać Joli z serialu pt. „Ranczo”. Mówi o sobie, że jest niepoprawną optymistką spoglądającą na życie przez różowe okulary. Elżbieta Romanowska jest autorką książki pt. „Kobieta nieperfekcyjna”, którą można było zakupić podczas spotkania z podpisem artystki. W swojej książce aktorka przekonuje, że perfekcja wcale nie jest najważniejsza. Powstała nie z chęci zostania pisarką, ale jako odpowiedź na pytania i kierowane do niej maile: jak sobie radzi z mediami, z sypiącym się czasem hejtem. Udział  w telewizyjnym show „Taniec z gwiazdami” był rodzajem terapii, która odmieniła jej życie. Podczas spotkania opowiadała o swojej drodze aktorskiej, codziennych zmaganiach i pozytywnej energii, która daje siłę na dalsze życie. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze, przeplatane śmiechem spowodowanym opowieściami aktorki. 

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu Biblioteczny Budzik, który został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org