Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Spotkanie z Anną Sokólską

6 maja 2016 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach odbyło się spotkanie z Anną Sokólską - podlaską łuczniczką konną - od trzech lat najlepszą wśród kobiet w Polsce jak i na świecie, mającą aktualnie na swoim koncie dwa rekordy kraju oraz zwycięstwo w Pucharze Polski 2015, zwyciężczynią pierwszych międzynarodowych zawodów w łucznictwie konnym w Japonii w 2015 roku, medalistką mistrzostw świata 2013, 2014 i 2015, zawodniczką z klubu AMM Archery w Białymstoku.

Pani Ania opowiadał o początkach swojej łuczniczej kariery, o rodzajach łuczniczych konkurencji, o koniach oraz o swoich udziałach w zawodach.

a spotkaniu obecny był również Michał Sanczenko z klubu AMM Archery , który swoją obecnością oraz swoimi wypowiedziami wspierał młodą zawodniczkę.

Więcej informacji na temat działalności Anny Sokólskiej oraz zespołu AMM Archery prezentuje strona zamieszczona w Internecie pod adresem AMMARCHERY

Spotkanie odbyło się w ramach cyklu spotkań pod nazwą "Z biblioteki nie tak daleko". Dziękuję: Pani Beacie Stoczko (z SP 1 w Mońkach), Pani Alicji Kamińskiej (z SP 2 w Mońkach), Panu Wojciechowi Smółko (z SP 1 w Mońkach) za pomoc w organizacji spotkania.

Barbara Kuprel

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org