Zapraszamy:

pn-pt - 9.00-18.00
sobota - 8.00-14.00

bpmonki@wp.pl

500 102 176, 85 716 27 43

Zaproszenie - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia składające się z 7 różnych tematów dostosowanych do potrzeb uczestników i są to:

  • Rodzic w Internecie - Przeznaczone jest dla rodziców chcących chronić swoje dzieci przed realnymi zagrożeniami, które wiążą się z korzystaniem z internetu.

  • Mój biznes w sieci - Przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, albo przygotowujących się do otwarcia własnego biznesu.

  • Moje finanse i transakcje w sieci - Przeznaczone jest dla osób chcących nauczyć się załatwiać skutecznie swoje sprawy biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem internetu.

  • Działam w sieciach społecznościowych - Przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się skutecznie korzystać z portali społecznościowych (takich jak YouTube, Facebook, Twitter, Instagram itp.)

  • Tworzę własną stronę internetową (blog) - Przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się zakładać i prowadzić własną stronę internetową lub bloga.

  • Rolnik w sieci - Przeznaczone jest dla rolników chcących nauczyć się m.in. wypełniać przez internet wnioski o dotacje na swoją działalność lub składać deklaracje podatkowe.

  • Kultura w sieci - Przeznaczone jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak i gdzie w internecie bezpiecznie szukać filmów, spektakli, książek, muzyki, gier, zdjęć, szkoleń i innych treści dostępnych z legalnych źródeł oraz jak wykorzystać je do nauki lub własnej twórczości zgodnie z prawem.

 

Projekt pn. „Ja w Internecie” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 jest skierowany do mieszkańców gm. Mońki, którzy mają problemy z obsługą komputera i poruszania się w internecie oraz dla osób pragnących pogłębić już posiadaną wiedzę. Jedynym kryterium przystąpienia do projektu jest wiek. W chwili przystąpienia do projektu trzeba mieć ukończone 25 lat. W szkoleniach mogą wziąć udział praktycznie wszyscy: osoby pracujące i niepracujące, bezrobotni, rolnicy, niepełnosprawni i osoby w wieku emerytalnym.

 

Szkolenia są bezpłatne, a termin szkolenia jest dostosowany do potrzeb grupy. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu Pan Mariusz Popowski tel. 85 716 25 67.

Zapisy do projektu są prowadzone przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mońkach ul. Wyzwolenia 12, tel. 85 716 25 67.

 
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Biblioteki Publicznej w Mońkach jest zabronione.
Projekt i wykonanie: strony internetowe Mońki | Na silniku: windu.org